20 Jarig bestaan viering 09-03-2003

In september 2002 bestond onze vereniging 20 jaar,de viering hiervan gebeurde echter pas op 9 maart 2003 in de Vrij Teugel waar we met een touringkar vanuit Rossum met al onze leden die mee wilden naar toe zijn gegaan.

Het programma bestond uit s’middags bowling, oud hollandse spellen en boog schieten. Hierna hadden we een heerlijk warm en koud buffet. Na dit alles was het ondertussen avond geworden en werdt er met disco muziek de avond verder vervuld. Menig lid tilde hier even de voetjes van de vloer met een dansje ,ook werden hier verschillende jubilarissen gehuldigd die 20 jaar lid waren en die 12 1/2 jaar lid waren.

Uiteindelijk komt aan alles een einde zo ook hier allemaal met volle buiken van het eten en het drinken terug naar Rossum in de touringkar , daar werdt nog veel gepraat over deze dag die goed geslaagd was pluim voor de organisatie.

Geef een reactie